Ενημέρωση για ανάληψη υπηρεσίας (ή μη) αναπληρωτών εκπαιδευτικών ειδικής πρόσκλησης

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΟΥΝΤΑΙ     (Προσοχή οι αιτήσεις να έχουν το σωστό λογότυπο ΕΣΠΑ!)

• Προθεσμία ανάληψης υπηρεσίας στις σχολικές μονάδες/ΚΕΔΑΣΥ την Παρασκευή 23 Φεβρουαρίου και τη Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2024.
  • Εάν τοποθετούνται σε περισσότερες από μία σχολικές μονάδες, η ανάληψη υπηρεσίας λαμβάνει χώρα στη σχολική μονάδα όπου θα παρέχονται οι περισσότερες ώρες διδασκαλίας.
  • Αναλυτικές οδηγίες για δήλωση σχολείων, ανάληψη υπηρεσίας κ.τ.λ. στο https://www.minedu.gov.gr/anaplirotes

Τέλος, παρακαλούνται οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί που έχουν προσληφθεί στη Διεύθυνση Π.Ε. Ζακύνθου και δεν προτίθενται να αναλάβουν υπηρεσία ή θα κάνουν χρήση μακροχρόνιων αδειών (κύησης, λοχείας, ανατροφής τέκνου) να μας ενημερώσουν το αργότερο έως τη Δευτέρα 26/02/2024 και ώρα 12.00 στο email:  Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή στο τηλ. 2695045091.