Αναπροσαρμοσμένοι Πίνακες δεκτών/μη δεκτών υποψηφίων Υποδιευθυντών/ντριών & Προϊσταμένων Σχολικών Μονάδων της Διεύθυνσης Π.Ε. Ζακύνθου

Ανακοινώνουμε τους αναπροσαρμοσμένους πίνακες δεκτών/μη δεκτών υποψήφιων Υποδιευθυντών/ντριών & Προϊσταμένων σχολικών μονάδων ΔΠΕ Ζακύνθου.
Καλούμε τους/τις δεκτούς/ές υποψηφίους/ες Υποδιευθυντές (και μόνο αυτούς), εντός δύο ημερών από την ανάρτηση των αναπροσαρμοσμένων πινάκων, να υποβάλουν στον/στη Διευθυντή/ντρια της σχολικής τους μονάδας αντίγραφο του βιογραφικού τους σημειώματος, που έχουν υποβάλει με την αίτηση υποψηφιότητά τους στη Διεύθυνση ΠΕ Ζακύνθου.
Καλούμε τους/τις Διευθυντές/ντριες των σχολικών μονάδων, εντός πέντε εργάσιμων ημερών από την ανάρτηση των αναπροσαρμοσμένων πινάκων, να εκφράσουν τη γνώμη τους για τον/την υποψήφιο/α Υποδιευθυντή/ντρια που προκρίνουν για τη θέση και να διαβιβάσουν το σχετικό έγγραφο στο Τοπικό Συμβούλιο Επιλογής ΔΠΕ Ζακύνθου.

ΑΝΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΟΙ_ΠΙΝΑΚΕΣ-ΔΕΚΤΩΝ_ΜΗ_ΔΕΚΤΩΝ_ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΩΝ.xls

ΑΝΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΟΙ_ΠΙΝΑΚΕΣ-ΔΕΚΤΩΝ_ΜΗ_ΔΕΚΤΩΝ-ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ-ΝΤΡΙΩΝ.xls