13-01-2022 - Ενημέρωση για ανάληψη υπηρεσίας (ή μη) αναπληρωτών εκπαιδευτικών Ε΄ Φάσης

Οι Αναπληρωτές/τριες που προσλήφθηκαν στη Διεύθυνση Π.Ε. Ζακύνθου για τη Ε΄ Φάση του σχολικό έτος 2021-2022, θα αναλάβουν υπηρεσία στις σχολικές μονάδες τοποθέτησής τους, από την Παρασκευή 14 Ιανουαρίου έως και τη Δευτέρα 17 Ιανουαρίου 2022 και όχι στο Γραφείο της Διεύθυνσης Π.Ε. Ζακύνθου.

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ_ΓΙΑ_ΑΝΑΛΗΨΗ_ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ_ΑΝΑΠΛΗΡ_ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ.docx

Παρακαλούνται οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί που έχουν προσληφθεί στη Διεύθυνση Π.Ε. Ζακύνθου και δεν  προτίθενται να αναλάβουν υπηρεσία ή θα κάνουν χρήση μακροχρόνιων αδειών (κύησης, λοχείας, ανατροφής τέκνου) να μας ενημερώσουν το αργότερο έως τη Πέμπτη 13/1/2022 και ώρα 12.00 στο email:  Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή στο τηλ. 2695045091.