Συγχαρητήρια και ευχαριστήρια επιστολή

Αξιότιμε κ. Αλικάκο,
με την παρούσα επιστολή σας εκφράζω τις θερμές μου ευχαριστίες για την τιμητική πρόσκληση των Σχολείων της Ζακύνθου και εμού προσωπικά να παραβρεθούμε στην πρόβα και στην Τελετή της Αφής της Ολυμπιακής Φλόγας στις 15 και 16 Απριλίου 2024. Επιπροσθέτως, σας ευχαριστούμε θερμά για την υποδοχή από την κα Ντενίζ Παναγοπούλου των Σχολικών Μονάδων αρμοδιότητάς μας. Θερμά συγχαρητήρια σε όλους και όλες τους/τις Διευθυντές/ντριες και μαθητές/τριες και συνοδούς εκπαιδευτικούς των κάτωθι Σχολικών Μονάδων Π.Ε. Ζακύνθου που συμμετείχαν στην πρόβα της Αφής της Ολυμπιακής Φλόγας:
1. 1ο Δ.Σ. Ζακύνθου
2. 3ο Δ.Σ. Ζακύνθου
3. 5ο Δ.Σ. Ζακύνθου
4. Δ.Σ. Λιθακιάς
5. Δ.Σ. Κερίου
6. 3ο Δ.Σ. Ρίζας
Ελπίζουμε στο μέλλον να έχουμε ξανά τη χαρά και την τιμή να παραβρεθούμε στις εκδηλώσεις της Εθνικής Ολυμπιακής Ακαδημίας γιατί η προώθηση της Ολυμπιακής Παιδείας και των Αξιών αποτελεί κατά τη γνώμη μου ύψιστο καθήκον της Διοίκησης της Εκπαίδευσης.

Ο Διευθυντής Διεύθυνσης Π.Ε. Ζακύνθου

Αθανάσιος Κατσίμπελης